Видатні випускники

Успішні випускники ХХІ століття навчально-методичного центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
 
Навчально-методичний центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації є правонаступником структурних підрозділів, які існували в університеті у попередні роки: факультет перепідготовки спеціалістів, інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти, факультет післядипломної освіти, центр післядипломної освіти. Надаємо короткі біографічні данні про випускників, які по закінченні у різні роки навчання у перелічених структурних підрозділах працювали на керівних посадах державного або регіонального рівнів.
 

 
Почиталіна Ірина Володимирівна
У 2000 році закінчила Інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Державна служба» (спеціалізація «Економіка») та отримала кваліфікацію магістр у галузі державного управління. До вступу у магістратуру за спеціальністю «Державна служба» мала вищу економічну освіту (Київський інститут народного господарства, спеціальність «Статистика», кваліфікація економіст).
Почиталіна Ірина Володимирівна займала керівні посади у різних відділах статистики відомств та управлінь міста Дніпропетровська та Дніпропетровській області. З 2013 року вона працювала на посаді першого заступника начальника Головного управління статистики в Дніпропетровській області, з 2014 року затверджена на посаді начальника Головного управління статистики в Дніпропетровській області.Ігнатьєва Ганна В’ячеславівна
У 2000 році закінчила Інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Державна служба» (спеціалізація «Правове забезпечення») та отримала кваліфікацію магістр у галузі державного управління. До вступу у магістратуру за спеціальністю «Державна служба» мала вищу юридичну освіту (Український фінансовий інститут менеджменту та бізнесу, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист).
Ігнатьєва Ганна В’ячеславівна займала керівні посади у державних органах юстиції міста Дніпропетровська та Дніпропетровської області. З 2007 року Ганна В’ячеславівна очолює територіальне управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області.
  


 Афанасьєва Ірина Юріївна
У 2001 році закінчила Інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Державна служба» (спеціалізація «Кадровий менеджмент») та отримала кваліфікацію магістр у галузі державного управління. До вступу у магістратуру за спеціальністю «Державна служба» мала вища технічну освіту (Дніпропетровський державний університет, спеціальність «Математика», кваліфікація вчитель математики).
Афанасьєва Ірина Юріївна працювала на різних посадах в державних органах пенсійного та соціального забезпечення міста Дніпропетровська та Дніпропетровської області. У нинішній час є начальником Дніпропетровського обласного центру по нарахуванню і виплаті допоміг та здійсненню контролю за правильністю призначення та виплати пенсій і цільових грошових допоміг.
 

Курячий Максим Павлович
У 2005 році закінчив Інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Державна служба» (спеціалізація «Правове забезпечення») та отримав кваліфікацію магістр у галузі державного управління. До вступу у магістратуру за спеціальністю «Державна служба» мав вищу юридичну освіту (Дніпропетровській національний університет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист).
Курячий Максим Павлович займав керівні посади в органах місцевого самоврядування. З 2006 року по 2010 рік працював на посаді заступника голови Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради з питань діяльності виконавчих органів. У листопаді 2014 року був обраний народним депутатом України VIII скликання. Увійшов до складу Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування нагороджений почесною грамотою голови Дніпропетровської обласної ради.
 

 Павелко Андрій Васильович
У 2005 році закінчив Інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти (ІДППО) Дніпропетровського національного університету за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та отримав кваліфікацію спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. До вступу на навчання в ІДППО ДНУ мав вищу юридичну освіту (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист).
Павелко Андрій Васильович керував підприємствами у місті Дніпропетровську (ТОВ «Ніктранс», АТЗТ «Дніпромайн», ТОВ «Вініл») та очолював різні суспільно-громадські, політичні організації в Україні. На позачергових парламентських виборах 2014 року його обрано народним депутатом України VIIІскликання. Заступник голови фракції, Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету. У 2015 році на позачерговому Конгресі ФФУ був вибраним на посаду Президента Федерації футболу України. Нагороджений медалями «За заслуги» (2005р.), «За працю і звитягу» (2006р.).